Apartmán Znojmo Znojmo
Apartmán Znojmo ubytování Znojmo Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmán Znojmo / Znojmo

Máte cestu do Znojma a hledáte ubytování? Dlouho neváhejte, jelikož apartmán Znojmo bude pro Vás skvělá volba. Výhodou apartmánu Znojmo je, že se nachází přímo v centru.

Apartmán Znojmo ve Znojmě ubytování
Apartmán Znojmo je samostatný dvojpokojový apartmán o velikosti zhruba 50m2. Apartmán se nachází v prvním patře domu v Kollárově ulici 368/15, která je v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí. Kapacita znojemského apartmánu je 2 až 3 osob s tím, že třetí osoba je ubytována na přistýlce - rozkládacím gauči. V ložnici se nachází dvojlůžko a posezení se stolkem a dvěmi křesly. V koupelně je k dispozici pračka a sprchový kout. WC je samostatné s přístupem přes koupelnu. Objekt je vytápěn centrálním topením. V apartmánu platí zákaz kouření.

Apartmán Znojmo ubytování ve Znojmě gastronomie
Ve znojemském apartmánu se nenachází restaurace, ale můžete využít obytné kuchyně ve které se nachází jídelní kout. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, ledničkou, mikrovlnou troubou, elektrickou konvicí. Díky tomuto vybavení si můžete uvařit Vás oblíbený pokrm.

Ubytování ve Znojmě apartmán Znojmo okolí
Město Znojmo leží na řece Dyji, přibližně 70 km jihozápadně od Brna, nedaleko státní hranice České republiky a Rakouska. Turisticky velmi atraktivní město disponuje řadou pozoruhodností a je kulturním i hospodářským centrem jihozápadní části jižní Moravy. Znojmo patří mezi nejstarší česká města. Je známé svou vinařskou tradicí, která se počíná datovat již od 12. století.
Apartmán Znojmo Znojmo - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Znojmo Znojmo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Znojmo Znojmo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Znojmo Znojmo - Pokoje jsou vybaveny televizorem